BLACK FRIDAY попустите продолжуваат до 06.12.2022 - КУПИ НА РАТИ

BLACK FRIDAY попустите продолжуваат до 06.12.2022 Остави коментар

Купи На Рати со нови вести!

Поради големиот интерес, BLACK FRIDAY попустите продолжуваат до 06.12.2022 со специјално изненадување!

Со секоја направена нарачка станувате ПОТЕНЦИЈАЛЕН ДОБИТНИК на СЛИКА НА ПЛАТНО на димензии 90х60cm со ваш дизајн.

 

Изберете од широката понуда на производи:

Бела техника

   

Премиум смартфони

   

Целосната понуда погледнете ја тука.

 

Кликнете на овој линк и започнете со шопинг или контактирајте не на 075 343 440.

Побрзајте и искористете ги големите попусти и намалените цени!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *