Батерија за умивалник Monza – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Батерија за умивалник Monza


Гаранција:
5 години на тело
2 години на кертриџ

3,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд
Продавница