ВЕЛОСИПЕД МАКС ИСТ КОСТ 5.0 СИЛВЕР 20″ – КУПИ НА РАТИ
, , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС ИСТ КОСТ 5.0 СИЛВЕР 20″


Големина на тркала: 20″
Метален рам:
Гуми Wanda: 20″ x 2,125
седиште: Vader со М6 Qick Release;
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминиумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Педали: полу метални со лагери

9,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.