ВЕЛОСИПЕД МАКС СКАЈВОР 6.0 24″ – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ВЕЛОСИПЕД МАКС СКАЈВОР 6.0 24″


Големина на тркала: 24″
Метален рам 14″
Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Предна вилушка со амортизер
Кочница: предена и заден диск

8,841ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.