Домашна безбедносна камера Mi 360 ° 2K Pro

Од: 593 ден

Модел на производ MJSXJ06CM
Работна температура -10 ° C до 50 ° C
Резолуција 1296p
Кодирање на видео Н.265
Складирање MicroSD картичка (поддржана до 32 GB)
Безжична врска Wi-Fi IEEE 802.11a / b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz, Bluetooth 4,2
Нето тежина 349 гр
напојување 5 V = 2 А
Агол на леќата 110 °
Димензии 122 x 78 x 78 mm
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци