ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО СЕВЕРИН 1014 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО СЕВЕРИН 1014


Моќност: 2500W
Нерѓосувачки челик
Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W
Контроли за топлина на ринглите
Пилот светла
Димензии (ШxВxД): 460mm x 88mm x 272mm

3,860ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.