Камин- NIKA INOX – КУПИ НА РАТИ
, ,

Камин- NIKA INOX

NIKA INOX
1 Продажби

Камин TIM SISTEM NIKA INOX
Моќ: 9 kW
Погоден за простории до 50 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 55 /cm
Тежина : 113 кг
Бесплатна достава

29,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.