Клима Gorenje KAS 35 FT 3,5kw – КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Клима Gorenje KAS 35 FT 3,5kw

Gorenje

EER: 3,21
Коефициент COP: 3,61
Грејна моќност: 3660 W
Фреквенција: 50 Hz
Енергетска класа: А
2 години гаранција
бесплатна достава

15,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница