Клуб маса К-2222 иверка

Од: 1,060 ден

Димензии: 130 х 70 х 40 cm
Боја:
 Венеција (Орев) со Бела
Светла Сонома со Бела
*Производот се испорачува немонтиран.
Бесплатна испорака.
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци