Клуб маса 4017

Од: 817 ден

Димензии: 135 x 74 х 39 cm
Боја: Орев
Изработка: Клуб маса изработена од Бел МДФ и МДФ во орев фурнир со 2 фиоки. Дрвени ногари.
*Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
Бесплатна испорака.
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци