Комбиниран фрижидер Тесла RC3100H

Од: 1,140 ден

Енергетска класа: A+
Капацитет фрижидер нето: 223l
Капацитет замрзнувач нето: 89 l
Димензии: (ШxДxВ) 60 x 185 x 60 cm
Боја: Бела
Гаранција: 5 години

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци