Комода БРУНО бела

Од: 1,133 ден

 • Димензии: 240 х 42 х 200 cm
  – Горна полица: 120 x 22 x 25 cm
  – Елемент за ТВ: 180 x 38 x 46 cm
  – Елемент горен: 60 x 35 x 103 cm
  – Елемент долен: 60 x 42 x 107 cm
 • Боја: Бела со Месина
 • Изработка: Комода изработена од медијапан фолија во Бела (лице) и висококвалитетна иверка 18мм во Месина боја (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци