Комода ЛОМБАРДО

Од: 1,137 ден

  • Димензии (минимални): 315 х 41 x 198 cm
  • – Висок елемент: 59 х 41 x 198 cm
  • – Низок елемент: 98 х 41 x 160 cm
  • – ТВ комода: 158 х 41 x 41,5 cm
  • – Полица: 140 х 22 x 25,5 cm
  • Боја: Даб со Црна Висок Сјај
  • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка и готов медијапан во црна боја (лице) и сјаен даб (корпус).
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци