Лаптоп Acer Swift SF314-55-52YJ – КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Лаптоп Acer Swift SF314-55-52YJ

Acer

Acer Swift SF314-55-52YJ
Дијагонала – 14″ FHD
Процесор – i5-8265U
Рам меморија – 8GB
ССД диск – 512GB
HDMI приклучок
USB 3.0 x2
USB тип Ц x1
Гаранција: 360 дена
Бесплатна Достава

44,250ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница