Лаптоп HP ProBook 450 G7 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP ProBook 450 G7

HP

HP ProBook 450 G7

Меморија: 8GB/512 DSC MX250 2GB i5-10210U 15.6 FHD

Процесор: i5-10210U

8GB 1D DDR4 2666

Бесплатна Достава

48,768ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница