Лаптоп HP ProBook 450 G7 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP ProBook 450 G7

HP

Процесор: i3-10110U 450 G7 / 15.6 FHD AG UWVA 250 HD

Меморија: 4GB 1D DDR4 2666 / 256GB PCIe NVMe Value

Бесплатна Достава

36,220ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница