Лежај Рим

Од: 798 ден

Лежај Рим со елегантен дизајн и квалитетни материјали кои се вклопуваат и создаваат едно цело совршенство.

Димензии (223/180 (душек 200/160).

Лежај со латофлекс и простор за складирање на работи.

Можност за промена на боја, штоф и еко-кожа.

Достапен во повеќе димензии за душек 200/120, 200/160, 200/180 и др.

*Лежајот е со латофлекс без душек.

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци