Машина за перење TESLA 6,5 kg. – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење TESLA 6,5 kg.

Tesla

Капацитет на перење: 6.5 kg
Обртаи на центрифуга: 1000
Енергетска класа: A++
Димензии (цм): 59,5 x 47 x 85
Број на програми: 23
Одложено започнување: Да (3/6/9 часа)
Ниво на бучава (перење): 59 dB
Боја: Бела
Ниво на бучава (центрифуга): 74

10,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница