ОРМАР ЈУПИТЕР 145 – КУПИ НА РАТИ
, , ,

ОРМАР ЈУПИТЕР 145

Мебел Ви

Производител: Мебел-Ви
БОЈА:
Димензии: 145 х 60 х 200 cm
Боја:
– Бела со Лефакс
– Бела Сјај
Изработка: Трокрилен ормар изработен од високо квалитетна иверка 18мм, со 3 фиоки
*Монтажата не е вклучена во цената
Бесплатна испорака

14,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.