Печка- ALMA MONS – КУПИ НА РАТИ
, ,

Печка- ALMA MONS

ALMA MONS
Нема инфо.

Печка – 8 kw
Teжина – 79 kg
Димензии – 93x55x88см
Готварска печка со рерна
Површина на загревање ( 60 m²)
Гаранција 1 година
Бесплатна достава

29,960ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.