Печка – NORTH HYDRO – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Печка – NORTH HYDRO

NORTH HYDRO
Нема инфо.

Моќност – 21 Kw
Eфикасност – 85 %
Димензии – 29 x 45 x 27 cm
Тежина – 153 kg
Бесплатна достава

53,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.