Спална соба ГЕНОВА

Од: 959 ден

  • Димензии:
  • – лежај: 165 х 215 х 80 cm (за душек 160 х 200 cm)
  • – висина на лежај: 29,5 cm
  • – плакар: 200 х 60 х 222 cm
  • – натказни: 45 х 40 х 40 cm
  • Боја: Бела со Антрацит и Артисан
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Механизам за меко затворање на плакарот.
  • *Душекот не е вклучен во цената.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци