ТВ ЛЕД ВИВАКС 40 С 60Т2С2СМ

Од: 791 ден

Екран: 40″ (102cm)
Резолуција: 1366 x 768 pixels
HDMI: Да
USB: Да
Панел: LED
Осветлување: 250 cd/m²
WiFi: Да
Контраст: 3000:1 (static)
LAN приклучок: Не
TV Tuner: DVB-T/T2/S/S2

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци