ТВ ЛЕД ШНАЈДЕР 32 СЛ 55

Од: 1,095 ден

Екран: 32″(81cm) Smart
HD Ready LED TV
Резолуција: 1280 x 720
Вграден Wi-Fi
Android TV
Конектори: HDMI,2xUSB 2.0
Тјунер: DVBT+C
Бесплатна Достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци