Часовник Smart Amazfit GTR 2e

Од: 951 ден

Боја црна, матна, зелена, сива
Дизајн 2,5D заоблен дизајн без граници
Големина
46,5 * 46,5 * 10,8 мм
Тежина 32g (без каиш)
Тело Легура на алуминиум
Копчиња

2

Водоотпорен
5ATM  (50 метри)
Екран
Големина
1,39 инчи
AMOLED
Екран на допир Калено стакло
вакуумско обложување против отпечатоци
Резолуција 454 * 454
Издржливост
Капацитет на батеријата
471mAh (типична вредност)
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци