Часовник Smart Amazfit GTS 2

Од: 1,189 ден

Боја Полноќно црно, урбано сиво, пустинско злато
Дизајн 3D заоблен дизајн без граници
Големина 42,8 x 35,6 x 9,7 mm
Тежина 24,7 g (без каиш)
Тело Легура на алуминиум
Копчиња

1

Водоотпорен
5ATM  (50 метри)
Екран
Големина
1,65 инчи
AMOLED
Екран на допир Калено стакло +
вакуумски слој против прсти
Резолуција 348х442
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци