Машина за сушење KONCAR SR 7VKP0

Од: 981 ден

Машина за сушење
Енергетска класа: B
Боја: Бела
Капацитет на сушење: 1-7 kg
Број на програми: 15
Програм за намалено гужвање на алишта
Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18
Времетраење на стандарден програм (min): 118
Напон 220-240
Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3
Бруто / нето тежина: 38,7/37,2

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци