А/Г Корзика

Од: 2,908 ден

Димензии: 270/205
– Екстра комфорно седење од ХР пена
– Изработена според високи стандарди за англиски квалитет на издржливост

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци