А/Г Оксфорд

Од: 1,299 ден

Аголна гарнитура Оксфорд

*димензии: 200/150 (простор за спиење 200/140)

*Можност за промена на бојата на штоф и еко-кожа по ваш избор.

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци