А/Г Софи

Од: 2,106 ден

Аголна гарнитура Софи

*димензија : 295/220 (простор за спиење 260/140)
*можност за промена на боја и штоф/еко-кожа

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци