А/Г Стефани

Од: 1,801 ден

Аголна гарнитура Стефани

димензија: 215/300 (простор за спиење 200/160)

можност за промена на боја на штоф и еко-кожа

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци