ACER NT.LE0EE.002

Од: 734 ден

Оперативен систем: Android 7.0 Nougat

Големина на екран: 10.1″

Боја : црна

Камера: 5 MP(задна), 2 MP (предна)

Процесор: Quad-Core 1.5GHz

Батерија: 6100 mAh Litijum-polimer

2 GB РАМ

Меморија: 32GB

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци