AEG Сет за убавина LBS 5691

Од: 357 ден

  • 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка)
  • Лесно ракување
  • Совршен за патување
  • Масажа за лице
  • Ергономска рачка за максимална удобност
  • Батерија: (Ni-Mh) 2 × 600mAh
  • Напојување: 220-240V, 50 / 60Hz
  • Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување
  • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци