А/Г Оскар

Од: 1,283 ден

Димензии 280×200 cm
простор за спиење 240Х150 cm
-темно кафеава боја со крем перничиња
Изработен во водоотпорен штоф
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци