Alexander McQueen AM0136S – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Alexander McQueen AM0136S

Alexander McQueen

Модел: AM0136S 100
Големина: 61 14 145
Материјал: метал
Боја на рамка: златна
Боја на стакла: кафеава – градуал
Фактор на заштита: 2

26,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.