Apple Watch Series 6 44mm Смарт часовник

Од: 1,319 ден

  • Паметен Часовник
  • Димензија: 44 x 38 x 10.4 mm (1.73 x 1.50 x 0.41 in)
  • Резолуција: 448 x 368 pixels (~326 ppi density)
  • Големина: 1.78 inches, 10.0 cm2 (~60.0% screen-to-body ratio)
  • Меморија: 32GB 1GB RAM
  • Батерија: Li-Ion 303.8 mAh (1.17 Wh), non-removable
  • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци