Блендер SENCOR SNB 4300WH

Од: 528 ден

Боја: бела
Моќност на моторот (max): 1000 W
Тивка работа (SilentPower)
Волумен на садот: 2 сада(1 л 0,8 л)
Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
Може да се мие во машина за садови
Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
Должина на приклучен кабел : 1.2 m
Тивка работа (SilentPower)
Моќност на моторот (max): 1000 W
Работи на напон од 220-240 V,50-60Hz
2 сада за блендирање (1 л 0,8 л)
2 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци