Бојлер DOM PROHROM 80L – КУПИ НА РАТИ
, ,

Бојлер DOM PROHROM 80L

DOM

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Дизајнирано за работа под притисок од 0,6 MPa
 • Вид на грејачи: Електричен потопен во вода
 • Број на грејачи: 1
 • Котел од нерѓосувачки челик
 • Време на греење (мин.) (До 74 ° C) за 3h 0min
 • Максимална температура на водата (° C) 74
 • Јачина: 2000 W
 • Јачина на грејачот : 2 kW
 • Напон: 230V
 • Димензии(В x Ш x Д): 85 x 45 x 47 cm

11,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница