BOMANN Апарат за палачинки CM 2221 CB и VOX Апарат за вафли WF258

Од: 417 ден

BOMANN Апарат за палачинки

 • Нелеплива надворешност
 • Прилагодлив термостат
 • Сијаличка индикатор
 • Пластична основа отпорна на топлина
 • Држач за кабелот на дното на апаратот
 • Напојување : 230 V / 50 Hz
 • Сила : 900 W
 • 1 година гаранција

VOX Апарат за вафли WF258

 • Уред за вафли
 • Моќност – 700 W
 • Изолирана топлотна дршка, нелеплива плоча, автоматска контрола на температурата
 • Термостат
 • Максимална температура – 220 степени
 • Гаранција – 25 месеци
 • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци