BOSCH Батериски тример EasyGrassCut 18-230 – КУПИ НА РАТИ
,

BOSCH Батериски тример EasyGrassCut 18-230

Bosch
Нема инфо.

  • Снага на мотор: 18V/2,0 Ah
  • Време на полнење на батеријата: 50 минути
  • Време на употреба: 84 минути
  • Пречник на сечење: 23 см
  • Тежина: 2,1 кг.
  • Батерија 18V, 2,0Ah
  • Брз полнач и конец/жица
  • Гаранција 2+1 година
    -Бесплатна достава

7,580ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница