BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY – КУПИ НА РАТИ
, ,

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

Bosch
Нема инфо.

– Енергетска класа: A +++
– Капацитет: 7 kg
– Лесен за користење LED дисплеј со контрола на допир
– AntiVibration design ™: екстремно стабилна и тивка работа благодарејќи на специјалната заштита од вибрации

-Број на вртежи: 1000 rpm
-Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
– 5 Години гаранција
-Бесплатна Достава

26,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница