BOSCH Сецко MMR 08A1

Од: 357 ден

  • Боја: бела / пастелно плава
  • Моќност на моторот (max): 400 W
  • Моментално вклучување
  • Пластичен сад од 800 мл, погоден за миење во машина за садови а може да се употреби и во микробранови печки
  • Универзален нож од инокс, погоден за миење во машина за садови
  • Многи брзо, прецизно сецкање и дробење меса, сирење, ораси, зелени листови и лук
  • Намотување на кабел на апаратот
  • Додаток за пасирање
  • Димензии (v x š x d): 200x200x270 mm
  • Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци