Carrier 42QHB18D8S – КУПИ НА РАТИ
, ,

Carrier 42QHB18D8S

Carrier

Енергетска класа А++

Максимален капацитет на ладење 6100

Максимален капацитет на греење 6800

Опсег на работа греење – надворешна температура од -15 ÷ 46ºC

Препорачана површина 70 м2

52,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница