Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1500

Од: 834 ден

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност :1500W
Вртежи во празен од -5800 врт / мин
Дијаметар на сечилото – Ø 185 mm
Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 67mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 43mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел – 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци