Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800

Од: 887 ден

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност :1800W
Вртежи во празен од -5000 врт / мин
Дијаметар на сечилото – Ø 210mm
Длоабочина на сечење под агол од 90° – (max) 73mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° – (max) 48mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел – 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци