DE LONGHI Кафемат ESAM 3200.S

Од: 1,696 ден

 • Димензии (wxdxh cm): 285x375x360
 • Тежина (Kg): 10
 • Волтажа (V~Hz): 110/127~50/60
 • Моќност (W): 1350
 • Боја: Silver
 • Aroma control
 • Autoshut OFF
 • Капацитет на садот за кафе во зрна: 200g
 • Може да се користи и мелено кафе
 • Држач за чаши
 • Програм за самочистење
 • Функција за заштеда на енергија
 • Мелница со 13 опции
  Бесплатна достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци