Џакузи Andriana – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Џакузи Andriana


Акрилно џакузи изработено од едно парче акрилна масивна када
Хидро и аери масажа, со два мотори
Греач за вода
Дигитален контролен панел со FM радио
Иноксна батерија со чешма и слушалка
Луксузно перниче
Осветлување во џакузито
2 перничиња
2 години гаранција

128,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд
Продавница