ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ВОКС ЦХТ 5001

Од: 1,323 ден

Стакло-керамичка плоча
Рерна со вентилатор
Капацитет на рерна: 50 l
Мултифункционална рерна (6 функции+светло)
Број на рингли 4 места за готвење (2xØ180+2xØ145mm)
2грејачи: (1100W+1200W)+грил 2600W
Енергетска класа: B
Димензии (ШxДxВ): 50 x 60 x85 cm
Тајмер
Eco clean email
Длабок плех
Повеќе нивоа за спремање на храната
Прохромска жичана полица
Светло во рерната
Метален капак
Електричен кабел
Фиока
Гаранција: 5 години

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци