ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ВОКС ЦХТ 6005

Од: 1,485 ден

Енергетска класа А
Тип на рерна конвекциска
Капацитет на рерна 61 l
Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm)
Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cm
Мулти функционална рерна 6 функции
Eco clean email
Длабок плех
Повеќе нивоа за спремање на храната
Прохромска жичана полица
Светло во рерната
Електричен кабел
Фиока
Боја inox
Гаранција 5 години

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци