ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ВОКС ЕХБ 504

Од: 876 ден

Енергетска класа B
Тип на рерна конвекциска
Капацитет на рерна 53 l
Број на рингли 3 стандардни + 1 експрес
Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm
Карактеристики 2 грејачи (по 1000W)+грил 2000W,
Eco clean email
Длабок плех
Повеќе нивоа за спремање на храната
Прохромска жичана полица
Светло во рерната
Метален капак
Електричен кабел
Фиока
Боја Бела
Гаранција 5 години

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци